Сучасний сайт без CMS (системи управління контентом)  важко уявити. CMS полегшує не тільки життя адміністратора, а і покращує динамічний вміст та швидкість оновлення Вашого сайта.

CMS дозволить Вам керувати веб-сайтом навіть без уміння програмувати.

Ми допоможемо Вам освоїти розміщення тексту, фото, прайсів та інших необхідних документів у WYSIWYG редакторі, який має інтерфейс ідентичний MS Word. З нашою допомогою Ви або працівники Вашої компанії швидко навчитеся їм користуватись!

Ви зможете оновлювати Ваш сайт з будь-якого місця планети, і для цього буде необхідне лише Інтернет-з’єднання. Система CMS забезпечує роботу багатьох користувачів.

За Вашим бажанням, ми створимо різні групи користувачів, яким встановимо персональніі права доступу. Кожен підрозділ Вашої компанії зможе відповідати за наповнення свого розділу Вашого сайту. Ми захистимо службову інформацію Вашого сайту від незареєстрованих користувачів.

Використання систем із відкритим кодом значно зменшує вартість сайту. Ми в своїй роботі використовуємо систему JOOMLA. За Вашим бажанням можлива розробка і на іншій системі.

Ліцензії на використання JOOMLA та WordPress є безкоштовними, тому Вам не прийдеться за неї платити сотні, а то й тисячі умовних одиниць, як того вимагають комерційні системи. Замовивши розробку сайту у нас - Ви отримаєте найновітнішу та найбезпечнішу версію системи управління контентом для Вашого сайту безкоштовно!

Популярне

  • 1
  • 2
  • 3

Українська локалізація CS-CART від RESTU…

Українська локалізація CS-CART від RESTUDIO

Якщо Ви маєте, чи тільки плануєте відкрити власний інтернет-магазин, то, безумовно, цікавились існуючими платформами (CMS), на основі яких можна створити інтернет-крамницю та навіть інтернет-гіпермаркет. CS-CART – це сучасна та функціональна платформа,...

Як буде створюватися Ваш сайт

Як буде створюватися Ваш сайт

В данній статті наведено приклад, як нами створюється сайт. Ця стаття буде гарною ілюстрацією нашої майбутньої співпраці.

Что дает поведенческий таргетинг «ВКонта…

Что дает поведенческий таргетинг «ВКонтакте» украинским рекламодателям?

Евгения Клюева, руководитель рекламного отдела «ВКонтакте», на конференции SMM.ua раскрыла последние статистические данные по украинским пользователям и рассказала о новых рекламных возможностях, а именно, поведенческом таргетинге, который был запущен этим...

Швидкість має сенс, якщо ти рухаєшся у потрібному напрямку.

Джоел Артур Баркер

Замовлення

Або зателефонуйте нам: 050 432 08 07
Ваше ім'я: *
Введіть Ваше ім'я

Ваш e-mail:*
Введіть правильну адресу електронної пошти

Телефон:*
Невірно введений номер телефону. Номер повинен складатися із цифр, наприклад 0504320807

Додаткова інформація:

Введіть код перевірки:*
Введіть код перевірки:
  ОновитиНевірний код перевірки