Термін "хостінг", як і більшість інших слів, з Інет-сленгу, походить від англійського слова "host", у якого є декілька значень: основний пристрій, господар, головний комп'ютер і..., Ви не повірите, власник заїжджого двору.

Останній варіант, як це не дивно, найбільш близький до правильного тлумачення терміну "хостинг". Адже під "хостингом", як ви вже могли здогадатися, розуміється розміщення вашого сайту в Інтернеті.

Якісний хостінг повинен бути доступний 7 днів у тиждень, 24 години на добу. Тільки так Ви отримаєте користь від його існування. Для більшості сайтів ідеальним варіантом є UNIX хостінг.

Саме такий хостінг ми пропонуємо Вам у наших хостінг пакетах!

Разом з послугами по розміщенню Вашого сайту, ви отримаєте можливість користуватись корпоративною поштою, яка є необхідним атрибутом будь-якої компанії.

Коли ваш сайт почнуть відвідувати десятки тисяч відвідувачів за добу і кількість контенту буде вимірюватись тисячами мегабайт, тоді дискового простору та процесорних потужностей серверу почне не вистачати. Постане проблема переносити Ваш сайт із UNIX хостингу на віртуальний чи фізичний виділений сервер.

Ми допоможемо обрати саме той тип серверу який Вам необхідний, а також подбаємо про перенесення всієї інформації без втрат!

Популярне

  • 1
  • 2
  • 3

Українська локалізація CS-CART від RESTU…

Українська локалізація CS-CART від RESTUDIO

Якщо Ви маєте, чи тільки плануєте відкрити власний інтернет-магазин, то, безумовно, цікавились існуючими платформами (CMS), на основі яких можна створити інтернет-крамницю та навіть інтернет-гіпермаркет. CS-CART – це сучасна та функціональна платформа,...

Як буде створюватися Ваш сайт

Як буде створюватися Ваш сайт

В данній статті наведено приклад, як нами створюється сайт. Ця стаття буде гарною ілюстрацією нашої майбутньої співпраці.

Что дает поведенческий таргетинг «ВКонта…

Что дает поведенческий таргетинг «ВКонтакте» украинским рекламодателям?

Евгения Клюева, руководитель рекламного отдела «ВКонтакте», на конференции SMM.ua раскрыла последние статистические данные по украинским пользователям и рассказала о новых рекламных возможностях, а именно, поведенческом таргетинге, который был запущен этим...

Стратегія не має жодної цінності, якщо не враховує здатності організації до її впровадження.

Лоренс Гребіняк

Замовлення

Або зателефонуйте нам: 050 432 08 07
Ваше ім'я: *
Введіть Ваше ім'я

Ваш e-mail:*
Введіть правильну адресу електронної пошти

Телефон:*
Невірно введений номер телефону. Номер повинен складатися із цифр, наприклад 0504320807

Додаткова інформація:

Введіть код перевірки:*
Введіть код перевірки:
  ОновитиНевірний код перевірки