Для того,  щоб Ваш сайт відображався в результатах пошукових систем,  потрібно здійснити комплекс дій, що коротко іменується SEO-просування.

Це одноразові роботи по зміні програмного коду сайту для акцентування уваги пошукових систем на найважливіший інформації на Вашому ресурсі, і подальшої, більш ефективної, розкрутки сайту в Інтернеті. Цей інструмент інтернет-реклами є одним з найважливіших по ефективності, при відносно невисокій вартості.

Дослідження, що проводяться нашими фахівцями, дозволяють нам розробити комплексну стратегію просування Вашого сайту і успішно впровадити її.

Ефективність усього циклу робіт, перш за все, визначається ступенем видимості проекту в Інтернеті і збільшенням відсотка конвертації відвідувачів вашого Інтернет-проекту в клієнтів.

Комплексом дій по SEO, ми переконаємо пошукові системи в тому, що Ваш сайт заслуговує найвищих місць у видачі пошукових систем!

Вивчаючи нові алгоритми і дотримуючись всіх сучасних критеріїв і вимог пошукових систем, ми даємо рекомендації щодо самостійного написання оптимізованого контенту.

Ми «покращуємо» внутрішню структуру сайту, яку зчитує пошукова система, і робимо просування сайтів максимально безпечним!

Окрім оптимізації сайту, для підвищення місця у видачі пошукових систем, потрібно реєструвати сайти у каталогах. Це збільшує відвідуваність, за рахунок прямих переходів (посилань), а також зростання індексу цитування (частота посилань на сайт на інших Інтернет-ресурсах).

Ми зробимо так, що пошукова система швидко знайде Ваш сайт і розмістить його на перших сторінках пошуку!

Популярне

  • 1
  • 2
  • 3

Українська локалізація CS-CART від RESTU…

Українська локалізація CS-CART від RESTUDIO

Якщо Ви маєте, чи тільки плануєте відкрити власний інтернет-магазин, то, безумовно, цікавились існуючими платформами (CMS), на основі яких можна створити інтернет-крамницю та навіть інтернет-гіпермаркет. CS-CART – це сучасна та функціональна платформа,...

Як буде створюватися Ваш сайт

Як буде створюватися Ваш сайт

В данній статті наведено приклад, як нами створюється сайт. Ця стаття буде гарною ілюстрацією нашої майбутньої співпраці.

Что дает поведенческий таргетинг «ВКонта…

Что дает поведенческий таргетинг «ВКонтакте» украинским рекламодателям?

Евгения Клюева, руководитель рекламного отдела «ВКонтакте», на конференции SMM.ua раскрыла последние статистические данные по украинским пользователям и рассказала о новых рекламных возможностях, а именно, поведенческом таргетинге, который был запущен этим...

Потрібно фокусувати увагу скоріше на максимізації можливостей, ніж на мінімізації ризику.

Пітер Друкер

Замовлення

Або зателефонуйте нам: 050 432 08 07
Ваше ім'я: *
Введіть Ваше ім'я

Ваш e-mail:*
Введіть правильну адресу електронної пошти

Телефон:*
Невірно введений номер телефону. Номер повинен складатися із цифр, наприклад 0504320807

Додаткова інформація:

Введіть код перевірки:*
Введіть код перевірки:
  ОновитиНевірний код перевірки