В данній статті наведено приклад, як нами створюється сайт. Ця стаття буде гарною ілюстрацією нашої майбутньої співпраці.

В данній статті наведено приклад, як нами створюється сайт. Ця стаття буде гарною ілюстрацією нашої майбутньої співпраці.

І так, почнемо!

Ідея

1.Розробка кожного сайту починається з ідеї. Саме в ній народжуються думки стосовно майбутнього сайту, його наповненості та тематики.

Вміст і структура

структура2.Нас надихнуло- ми зрозуміли що він(сайт) потрібний нам. У нас є дуже добра ідея для створення сайту. Настав час її втілити в життя. Першим, що необхідно зробити - це створити  блок-схему вмісту контенту та взаємних посилань по сайту. Для цього замовник складає технічне завдання, а ми втілюємо його в життя. Фахівці RESTUDIO використовують програму Microsoft Visio. Завдяки ній створюється зрозуміла, майбутня структура вмісту сайту. На їі основі , можна починати готувати текстовий матеріал для Вашого сайту.

Дизайн

3.Ось і структура сайту  готова. Наступним  етапом, буде розробка дизайну Вашого сайту. На цьому етапі, можна вибрати дешевий варіант, а саме один із готових дизайнів сайту. До речі, із ними Ви можете ознайомитись в нашому каталозі шаблонів. дизайнАле розглянемо більш складніший та, відповідно, більш дорожчий варіант - варіант ексклюзивного дизайну. Як правило, дизайн сайту починається із ознайомлення з логотипом замовника, та технічним завданням,  складеним замовником. Це робиться для того, щоб  можна було правильно підібрати майбутню кольорову гаму сайту. Спочатку створюється окрема концепція, а далі проробляються всі деталі. Також, на цьому етапі створюються всі рамки, значки, фони та інші елементи дизайну. Значну роль, в кінцевому варіант,і відіграє обраний шрифт та його колір. Тому не варто залишати їх вибір на потім.

Верстка сайту та установка на CMS

верстка4. Наступним етапом створення сайту, є його перетворення із звичайного, графічного вигляду(зображення шаблону), у той вигляд, що ми зможемо побачити в мережі інтернет (в HTML). На цьому етапі, треба дотримуватись декількох вимог, а саме:

  • Кросбраузерність - сторінки повинні однаково відображатися у різних Інтернет браузерах (Internet Explorer, Opera, Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari і т.д.);
  • Валідність - відповідність міжнародним стандартам, при написанні HTML- коду;
  • Семантична коректність - логічне й правильне використання елементів HTML.

joomlaДля написання HTML- коду, фахівці RESTUDIO використовують програмне забезпечення  HTMLPad, виробника Blumentals Software. Після написання коду, сайт переносять на CMS. Це робиться для того, щоб в подальшому можна було без проблем редагувати, та наповнювати Ваш сайт матеріалом, фотографіями, тощо. Також, в системі управління контентом потрібно налаштувати всі модулі, що входять у вартість пакету розробки сайту або були замовленні додатково.

Наповнення сайту

5. На даному етапі, Ваш сайт наповнюється новинами, фотографіями, каталогом товарів, додаються Ваші контакти.

Тестування сайту і виправлення помилок

6. Тестувальники компанії виконавця тестують веб сайт не тільки на коректність відображення і якісну роботу функціонала, а ще й під різними навантаженнями.На даному етапі, дуже важливою є спільна робота замовника та виконавця.

Публікація сайту

7. Після проходження попередніх етапів, сайт розміщується на хостинг, і стає доступним для перегляду всім користувачам інтернету.

Просування сайту і його реклама в Інтернеті

контекстна реклама8. Це, мабуть, найкропіткіший та найвідповідальніший етап. Адже саме зараз, потрібно залучити як можна більше людей, щоб ті відвідали Ваш сайт, зацікавились Вашою продукцією чи послугами. У всіх наших пакетах розробки сайтів, просування за пакетом 250, включено безкоштовно. Але, для максимального ефекту, радимо замовити наші послуги з рекламування Вашого сайту.

Підтримка сайту

9. Сайт повинен регулярно наповнюватися, змінюватися. Підтримка сайту можлива як внутрішніми ресурсами компанії замовника, так і нашими спеціалістами.

Сподіваємось, ця стаття була корисна для Вас!

Популярне

  • 1
  • 2
  • 3

Українська локалізація CS-CART від RESTU…

Українська локалізація CS-CART від RESTUDIO

Якщо Ви маєте, чи тільки плануєте відкрити власний інтернет-магазин, то, безумовно, цікавились існуючими платформами (CMS), на основі яких можна створити інтернет-крамницю та навіть інтернет-гіпермаркет. CS-CART – це сучасна та функціональна платформа,...

Як буде створюватися Ваш сайт

Як буде створюватися Ваш сайт

В данній статті наведено приклад, як нами створюється сайт. Ця стаття буде гарною ілюстрацією нашої майбутньої співпраці.

Что дает поведенческий таргетинг «ВКонта…

Что дает поведенческий таргетинг «ВКонтакте» украинским рекламодателям?

Евгения Клюева, руководитель рекламного отдела «ВКонтакте», на конференции SMM.ua раскрыла последние статистические данные по украинским пользователям и рассказала о новых рекламных возможностях, а именно, поведенческом таргетинге, который был запущен этим...

Креативна людина мотивується бажанням створювати, а не бажанням перемагати інших

Айн Ренд

Замовлення

Або зателефонуйте нам: 050 432 08 07
Ваше ім'я: *
Введіть Ваше ім'я

Ваш e-mail:*
Введіть правильну адресу електронної пошти

Телефон:*
Невірно введений номер телефону. Номер повинен складатися із цифр, наприклад 0504320807

Додаткова інформація:

Введіть код перевірки:*
Введіть код перевірки:
  ОновитиНевірний код перевірки