AIESEC співпрацює з організаціями та підприємствами Ужгорода вже з початку його заснування. Одним з наших партнерів є Студія веб-дизайну та інтернет маркетингу "RESTUDIO". Директор фірми, Сергій Шуста, вирішив поділитись своїми враженнями про співпрацю з нашою організацією:

"Співпраця з молодіжними організаціями – є одним з ключових моментів в системі цінностей RESTUDIO. Адже саме такі організація виховують майбутніх лідерів, вчать молодь саморозвиватись, надають досвід та знання які не можна отримати ніде інде. Яскравим прикладом таких організація є AIESEC. Співпрацюючи з AIESEC ми інвестуємо в майбутнє, адже ті знання що приносить AIESEC для своїх членів та стажерів є безцінними. І вже в найближчому майбутньому кожен роботодавець, буде шукати собі працівників не просто з дипломом про вищу освіту, а із досвідом планування проектів, вмінням працювати в команді, оптимізувати свій час та з креативним і неординарним баченням. Саме все це AIESEC в партнерстві з RESTUDIO дає своїм учасникам."

Популярне

  • 1
  • 2
  • 3

Українська локалізація CS-CART від RESTU…

Українська локалізація CS-CART від RESTUDIO

Якщо Ви маєте, чи тільки плануєте відкрити власний інтернет-магазин, то, безумовно, цікавились існуючими платформами (CMS), на основі яких можна створити інтернет-крамницю та навіть інтернет-гіпермаркет. CS-CART – це сучасна та функціональна платформа,...

Як буде створюватися Ваш сайт

Як буде створюватися Ваш сайт

В данній статті наведено приклад, як нами створюється сайт. Ця стаття буде гарною ілюстрацією нашої майбутньої співпраці.

Что дает поведенческий таргетинг «ВКонта…

Что дает поведенческий таргетинг «ВКонтакте» украинским рекламодателям?

Евгения Клюева, руководитель рекламного отдела «ВКонтакте», на конференции SMM.ua раскрыла последние статистические данные по украинским пользователям и рассказала о новых рекламных возможностях, а именно, поведенческом таргетинге, который был запущен этим...

Не бійтеся великих витрат, бійтеся маленьких доходів

Джон Рокфеллер

Замовлення

Або зателефонуйте нам: 050 432 08 07
Ваше ім'я: *
Введіть Ваше ім'я

Ваш e-mail:*
Введіть правильну адресу електронної пошти

Телефон:*
Невірно введений номер телефону. Номер повинен складатися із цифр, наприклад 0504320807

Додаткова інформація:

Введіть код перевірки:*
Введіть код перевірки:
  ОновитиНевірний код перевірки