Платформа CS-Cart з’явилась не так давно, але вже встигла завоювати цілу армію прихильників. Серед найголовніших переваг цієї CMS прийнято виділяти:

  •          Комплексне рішення Ecommerce, яке дозволяє створювати інтернет-магазини та навіть інтернет-гіпермаркети.
  •          Вбудований контент-менеджмент, завдяки якому Ви зможете самостійно створювати та редагувати сторінки з контентом, розробляти рекламні банери та контактні форми.
  •          Якісна SEO-оптимізація, платформа вже націлена на те, щоб сподобатись пошуковим роботам, тому Яндекс та Google сприймають її позитивно.

Але найголовнішою перевагою CS-Cartбільшість користувачів вважає її адміністративну частину, тому ми ознайомимось з нею більше ретельно.

 Адміністративна частина платформи CS-Cart

Потрапляючи в панель управління CS-Cart одразу розумієш, що треба робити. Крім цього, платформа повністю адаптована під три мови: українську, англійську та російську.

 Панель інструментів

Перше, що бачить користувач – це панель інструментів, де відображені найголовніші дані: кількість замовлень, прибуток, сума сплачених податків, кількість товарів на сайті, останні замовлення, статистику продажів, статуси замовлень, кількість зареєстрованих покупців та останні події.

панель інструментів cs-cart

Замовлення

Тут зберігаються всі дані про замовлення, звіти про продажі та поставки. Замовлення ви можете сортувати за декількома фільтрами: дата, покупець, статус замовлення, тощо.

дані про замовлення cs-cart

Товари

Дана рубрика необхідна для керування товарами на сайті. Ви можете сортувати товари по категоріям, додавати та редагувати їх, встановлювати додаткові параметри та фільтри.

керування товарами cs-cart 

 Покупці

Необхідний розділ, де зберігається інформація про клієнтів вашого інтернет-магазина. Ви можете самостійно об’єднувати їх в групи, надавати привілеї, редагувати облікові записи користувачів.

Маркетинг

Важливий розділ, завдяки якому ви зможете розробляти промо-акції, робити e-mail розсилку для постійних клієнтів, редагувати подарункові сертифікати, тощо.

промо-акції cs-cart

 Крім цього, ви можете створювати інші інтернет-магазини, та керувати ними з однієї адміністративної частини. Платформа CS-Cart надає необмежені можливості для ведення інтернет-торгівлі, а розібратися в її керуванні зможе навіть дитина.

У студії веб-дизайну Рестудіо Ви можете замовити інтернет-магазин під ключ із використанням платформи CS-Cart всього від 1200 у.о.

Популярне

  • 1
  • 2
  • 3

Українська локалізація CS-CART від RESTU…

Українська локалізація CS-CART від RESTUDIO

Якщо Ви маєте, чи тільки плануєте відкрити власний інтернет-магазин, то, безумовно, цікавились існуючими платформами (CMS), на основі яких можна створити інтернет-крамницю та навіть інтернет-гіпермаркет. CS-CART – це сучасна та функціональна платформа,...

Як буде створюватися Ваш сайт

Як буде створюватися Ваш сайт

В данній статті наведено приклад, як нами створюється сайт. Ця стаття буде гарною ілюстрацією нашої майбутньої співпраці.

Что дает поведенческий таргетинг «ВКонта…

Что дает поведенческий таргетинг «ВКонтакте» украинским рекламодателям?

Евгения Клюева, руководитель рекламного отдела «ВКонтакте», на конференции SMM.ua раскрыла последние статистические данные по украинским пользователям и рассказала о новых рекламных возможностях, а именно, поведенческом таргетинге, который был запущен этим...

Зроби все, що зможеш, застосовуючи те, що маєш, знаходячись там, де ти є.

Теодор Рузвельт

Замовлення

Або зателефонуйте нам: 050 432 08 07
Ваше ім'я: *
Введіть Ваше ім'я

Ваш e-mail:*
Введіть правильну адресу електронної пошти

Телефон:*
Невірно введений номер телефону. Номер повинен складатися із цифр, наприклад 0504320807

Додаткова інформація:

Введіть код перевірки:*
Введіть код перевірки:
  ОновитиНевірний код перевірки