RESTUDIO пропонуємо Вам весь спектр послуг від консалтингу, розробки дизайну, програмування, тестування, хостингу, маркетингу і підтримки Ваших Інтернет-проектів.

Незалежно від того, є Ви великим корпоративним клієнтом, малим підприємством чи людиною, яка займається приватною справою, ми допоможемо Вам у створенні Вашого представництва в мережі Інтернет.

Restudio пропонує якісні послуги за конкурентноспроможною ціною, що впишеться в будь-який бюджет. Ми пропонуємо Вам весь спектр послуг від консалтингу, розробки дизайну, програмування, тестування, хостингу, маркетингу і підтримки Ваших Інтернет-проектів. Наші послуги орієнтовані на те, щоб ваша присутність в Інтернеті була привабливою, вигідною і ефективною. Натисніть на кожну послугу нижче, щоб дізнатися більше.

Наш процес створення сайту

Наш процес створення сайту ділиться на 5 основних етапів. Ми розпочинаємо із аналізування Ваших потреб та планування майбутнього проекту. Далі розробляється графічний дизайн і наноситься на програмну частину коду. Останній і найважливіший етап - це тестування. Наш перевірений часом підхід до контролю якості гарантує, що кінцевий продукт буде зручним і красивим.

Ми працюємо з:

HTML 5 і CSS 3 - це нові «сходинки» в розвитку технологій веб-програмування.

Справа повинна відповідати можливостям, дія - часу.

Лао-Цзи

Замовлення

Або зателефонуйте нам: 050 432 08 07
Ваше ім'я: *
Введіть Ваше ім'я

Ваш e-mail:*
Введіть правильну адресу електронної пошти

Телефон:*
Невірно введений номер телефону. Номер повинен складатися із цифр, наприклад 0504320807

Додаткова інформація:

Введіть код перевірки:*
Введіть код перевірки:
  ОновитиНевірний код перевірки