Ваш сайт повинен розвиватися так само, як розвивається ваш бізнес. Хоча наші сайти і мають дуже зручну систему управління, яка дозволяє вносити інформацію на сайт, іноді у наших клієнтів немає можливості або часу займатися оновленням або наповненням свого сайту.

Замовивши у нас обслуговування сайту, ми беремо на себе обов'язки, пов'язані з наповненням і внесенням змін на Вашому сайті.

Підтримка сайтів включає в себе:

Наповнення сайту матеріалами замовника

Розміщення інформації в розділи "Про компанію", "Умови роботи", "Контакти", "Схема проїзду" та інші пункти меню. Розміщення загальної інформації про Вашу продукцію та послуги.

Обробка фотографій та створення банерів

Обробка фотографій, для можливості використання їх на сайті, а також створення різного виду банерів для сайту, рекламної кампанія чи розміщення в групах соціальних мереж.

Наповнення каталогу продукції

Для кожного виду продукції або послуг існує свій стандарт розміщення їх на сайті. Для наповнення каталогу продукції найчастіше необхідно привести всі фотографії та параметри позиції до єдиного стандарту.

Розширення функціоналу

Написання нових модулів, інтеграція додаткового функціоналу, розширення можливостей системи управління. Налаштування систем онлайн оплати, автоматичного оновлення каталогу продукції, розробка парсерів сторонніх сайтів

Оптимізація сайту під пошукові системи

Залежно від того, про що йде мова на сторінці і орієнтуючись на статистику пошукових запитів, контент менеджер, при внесення інформації на сайт, прописує в мета-тегах ключові слова і фрази для кожної сторінки сайту.

SEO-копірайт

Написання унікальних текстів для наповнення Вашого сайту. Це можуть бути як статті в корпоратвиний блог так і в описи Ваших товарів та їх категорій.

Зміна цін на сайті, інформування про акції.

Якщо у Вас змінилися ціни, або з'явилися нові акції та знижки, ми оперативно внесемо всі потрібні зміни.

Моніторинг відвідуваності

Щотижня Вам на електронну пошту буде надсилатися звіт щодо відвідуваності Вашого сайту.

Орієнтовна вартість обслуговування сайту залежить від обсягу виконуваних робіт і коливається в межах від 600 до 10000 гривень на місяць.

Також, можлива підтримка сайту без щомісячного обслуговування. Вам достатньо зателефонувати або відправити нам зручним для Вас способом інформацію, яку потрібно замінити або оновити, і протягом 48 годин, ми Вам допоможемо. Вартість, в цьому випадку, обговорюється попередньо й залежить від обсягу робіт, який необхідно буде виконати.

Реклама - це засіб змусити людей потребувати того, про що вони раніше не чули.

Мартті Ларні

Замовлення

Або зателефонуйте нам: 050 432 08 07
Ваше ім'я: *
Введіть Ваше ім'я

Ваш e-mail:*
Введіть правильну адресу електронної пошти

Телефон:*
Невірно введений номер телефону. Номер повинен складатися із цифр, наприклад 0504320807

Додаткова інформація:

Введіть код перевірки:*
Введіть код перевірки:
  ОновитиНевірний код перевірки