Наш девіз

Немає нічого неможливого, головне бажання, фінансування та професійні кадри!

Наша місія

Зробити так, щоб Ви і Ваша компанія могли скористатись усіма можливостями, які пропонує мережа Інтернет.

Наша історія

Restudio була заснована у 2006 році двома програмістами-початківцями. Саме того року нами було створено перший сайт, з якого і почалось наше вивчення та освоєння нових технологій веб-будування.

Наше сьогодні

Сьогодні Restudio пропонує якісні послуги за конкурентноспроможною ціною, що впишеться в будь-який бюджет. Ми пропонуємо Вам весь спектр послуг від консалтингу, розробки дизайну, програмування, тестування, хостингу, маркетингу і підтримки Ваших Інтернет-проектів. Наші послуги орієнтовані на те, щоб Ваша присутність в Інтернеті була привабливою, вигідною і ефективною.

Restudio - входить в топ-100 розробників інтернет-магазинів в Україні. Ми є срібним партером по впровадженню системи управління CS-cart для інтернет-магазинів у країнах СНД

Що ми можемо?

Ми пропонуємо розробку і підтримку рішень електронної комерції будь-якого рівня складності. В нашому портфелі понад 150 розроблених додаткових модулів та систем інтеграції для таких систем як CS-Cart та Magento.Ми робимо не просто html-сторінки, ми інтегруємо системи обліку, синхронізацію із базами даних клієнтів, автоматизацію бізнес процесів.

Наше майбутнє

Ми прагнемо створювати проекти, які надихають, відповідають сучасним реаліям із використанням сучасних технологій та рішень! У нас є бажання створювати цікаві проекти, яке знаходить своє відображення в нашій роботі і грає важливу роль у досягненні успіху нашої кампанії! Наш досвід дає нам перспективу втілювати в життя всі побажання та примхи наших замовників!

Наш процес створення сайту

Наш процес створення сайту ділиться на 5 основних етапів. Ми розпочинаємо із аналізування Ваших потреб та планування майбутнього проекту. Далі розробляється графічний дизайн і наноситься на програмну частину коду. Останній і найважливіший етап - це тестування. Наш перевірений часом підхід до контролю якості гарантує, що кінцевий продукт буде зручним і красивим.

Ми працюємо з:

HTML 5 і CSS 3 - це нові «сходинки» в розвитку технологій веб-програмування.

Немає нічого більш легкого, ніж бути зайнятим, і немає нічого більш важкого, ніж бути результативним.

Ален Маккензі

Замовлення

Або зателефонуйте нам: 050 432 08 07
Ваше ім'я: *
Введіть Ваше ім'я

Ваш e-mail:*
Введіть правильну адресу електронної пошти

Телефон:*
Невірно введений номер телефону. Номер повинен складатися із цифр, наприклад 0504320807

Додаткова інформація:

Введіть код перевірки:*
Введіть код перевірки:
  ОновитиНевірний код перевірки