просування Щодня мільйони людей використовують пошукові системи, щоб знайти потрібні продукти або послуги. 90% з цих людей переходять на посилання на першій сторінці результатів пошуку. Чи є ваш сайт в TOP-10 пошуку? А Ваші конкуренти? Ось чому ми тут! Щоб Ви були у TOP-10! Адже таким чином Ви відразу зможете відчути прилив нових відвідувачів на ваш сайт, які стануть Вашими клієнтами! Наші послуги пошукової оптимізації розроблені на основі багаторічних досліджень і досвіду, і ми продовжуємо вдосконалювати наші методики та інструменти, щоб залишатися попереду кожної зміни, яка відбувається в пошукових системах. Наші SEO-стратегії засновані на консультативному підході та аналізуванні Вашої аудиторії і цілей. Restudio проводить просування сайтів в 2 етапи:

1 етап
Додавання сайту в основні пошукові системи так
Додавання сайту до системи аналізуванні відвідуваності так
Створення карти сайту так
Прописання метатегів, open graph тегів та додання мікророзмітки schema.org так

*Для сайтів, замовлених у нас, вартість першого етапу безкоштовна

2 етап

На другому етапі проводиться аналіз конуруючого оточення, цілей проекту, потенційної аудиторії, для того щоб правильно скласти симантитчне ядро (перелік ключових слів для виходу в TOP, а також їхнього хвосту). При проведенні просування важливо обрати правильні цільові сторінки на які вистеметься просування. Так для загальних ключових слів доцільно вести просування на головну сторінку, а для конкретних слів - на цільову сторінку з описом конкретної послуги чи продукту. Весь процес просування сайту в цілому складається з наступних пунктів

Аналізування
підбір ключових слів
Оптимізація тексту
Нарощення ссилочної маси з правильними анкорами
Аналізування, звітування

Вартість другого етапу - непередбачувана, і її можна визначити лише після SEO-аналізу Вашого сайту та конкуруючого середовища.

ЗАМОВИТИ

Немає нічого більш легкого, ніж бути зайнятим, і немає нічого більш важкого, ніж бути результативним.

Ален Маккензі

Замовлення

Або зателефонуйте нам: 050 432 08 07
Ваше ім'я: *
Введіть Ваше ім'я

Ваш e-mail:*
Введіть правильну адресу електронної пошти

Телефон:*
Невірно введений номер телефону. Номер повинен складатися із цифр, наприклад 0504320807

Додаткова інформація:

Введіть код перевірки:*
Введіть код перевірки:
  ОновитиНевірний код перевірки