Мова: Українська , English.
Проспект Голосіївський, 100/2, офіс 43
Пн-Пт: с 9:00 до 18:00
Обговорити проект
Немає нічого неможливого, головне бажання, фінансування і професійні кадри
UK
ReStudio
Просування інтернет магазину

Цільовий трафік з інтернету є основним джерелом покупців для будь-якого інтернет-магазину. Команда фахівців ReStudio знає як отримати максимальну вигоду від присутності бізнесу у мережі. Ми допоможемо досягти поставлених цілей використовуючи актуальні маркетингові інструменти для просування сайту.

 

З нами зручно працювати бізнесам котрі націлені на результат, прагнуть відстежувати його досягнення, та ефективно інвестувати у розвиток.

 

Наш підхід полягає у:

 • абсолютній прозорості витрат;
 • гнучкій роботі зі стратегіями та перерозподілом бюджету між інструментами;
 • грамотному застосуванні широкого спектру можливих інструментів просування, розробки та аналізу.
Просування сайту: стратегії

Ефективне просування інтернет магазину неможливе без дієвої стратегії, котра суттєво відрізнятиметься для різних бізнесів. Саме тому ми завжди починаємо підготовку до просування сайту з розробки стратегії.

Потрібно чітко сформулювати головну ціль, якої прагне досягти бізнес, а відтак приступати до розробки стратегії. Для цього ми врахуємо специфіку бізнесу, рівень конкуренції, найперспективніші канали просування на старті й складемо перелік оптимальних рішень для реалізації головної цілі.

Комплексне просування сайту інтернет-магазину. Що ми пропонуємо:

Для того щоб розкрутка сайту була дієвою необхідно застосовувати певний комплекс інструментів. Ми працюємо з такими інструментами:

 • SEO. Комплексне просування у мережі інтернет;
 • PPC (Pay Per Click). Контекстна реклама;
 • E-mail marketing. Залучення та утримання клієнтів за допомогою e-mail розсилок;
 • CPA мережі. Залучення клієнтів з партнерських програм;
 • Marketplace, прайс агрегатори, торгові майданчики;
 • Тизерні мережі;
 • Соціальні мережі;
 • Контент-блоги.
Такий широкий спектр послуг дозволяє нам розробляти інтернет магазини під ключ, та ефективно підтримувати їх на будь-якій стадії розвитку. Ми розумно використовуємо бюджет, з огляду на пріоритети бізнесу та ключові напрямки його росту.
Performance marketing – як це працює?

Вся суть performance marketing полягає у тому, що він дозволяє вам оптимізувати маркетингові інструменти та канали продажу, щоб інвестувати лише в ті з них, які приносять найбільше прибутку. Головний принцип performance marketing – націленість на результат, з детальним відслідковуванням всіх процесів та вимірюванням їх ефективності.

Чим відрізняється використання концепції performance marketing від класичних підходів для просування інтернет магазину? Якщо у вас є, наприклад, три канали залучення клієнтів: контекстна реклама, реклама в соцмережах та розміщення у блогерів і один з них (нехай соцмережі) має низьку ефективність, то працювати з цим обидва підходи будуть по-різному:

 • класичне просування сайту. Провести аналітику рекламної кампанії в соцмережах, аби визначити чому в неї низька ефективність, та спробувати покращити показники;
 • performance marketing. Відключити рекламну кампанію в соцмережах, та перенаправити бюджет на ті канали залучення клієнтів, що приносять більший дохід.
Як бачимо концепція performance marketing оптимізує канали продажів та залучення клієнтів для якнайшвидшого отримання максимальної ефективності (доходу). Тож у сучасних реаліях замовити просування сайту за цією концепцією – правильне рішення.
Аналіз ефективності просування інтернет магазину

Комплексне просування сайту неможливе без якісної аналітики усіх процесів. Це показники KPI реклами та системи роботи з клієнтами магазину: ROI, LTV, RFM, аналіз цільової аудиторії та її поведінкових факторів. Детальніше про це ви можете прочитати у розділі “Аналітика сайту - чому вона потрібна для вашого бізнесу?”

Ціна просування сайту в ReStudio

Скільки коштуватиме замовити просування інтернет-магазину в команди ReStudio? Все залежатиме від обраної вами маркетингової стратегії та обраних для просування інструментів, амбіцій бізнесу та конкуренції у вашій ніші. Мінімальна ціна просування сайту – від 800$, до цієї суми не входять рекламний бюджет та поточні витрати на необхідні сервіси.

Замовити просування
Немає нічого неможливого, головне бажання, фінансування і професійні кадри
Ваше ім'я *
Ваша пошта *
Ваш телефон *
Бюджет

Розмір файлу не повинен перевищувати 20Мб або скористайтеся сервісом https://drive.google.com/

Будь ласка заповніть обов'язкові поля:
 • {{ error }}